Środowiskowy Dom Samopomocy
w Piotrkowie Trybunalskim

Rozstrzygnięcie konkursu "Kolory Jesieni"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
grafika kolory jesieni
Konkurs "Kolory Jesieni" został rozstrzygnięty. Z dumą prezentujemy wyróżnione prace. 
Prace wyróżnione w konkursie "Kolory Jesieni"

 
 • Instalacja jesienna w słoju

Instalacja jesienna zawierająca ułożone w słoju liście, gałązki, mech oraz czerwone owoce rośliny ozdobnej

 

 • Drzewo Jesienne - rysunek wykonany kredkami bezdrzewnymi z żywicy syntetycznej


Rysunek wykonany kredkami przedstawiający drzewo z liśćmi w kolorach czerwonym, zielonym, różowym, żółtym i pomarańczowym 

 • Obraz jesienny wykonany farbami
Praca plastyczna wykonana farbami za pomocą barwnych plam przedstawia abstrakcyjne wyobrażenie jesiennych drzew z opadającymi liśćmi.
Obraz przedstawiający jesienne liście i kasztany. Na górze trzy liście dębowe: czerwony, żółty i pomarańczowy. Na samym dole obrazka pomarańczowy, żółty i czerwony. Poniżej cztery kasztany, a po obu ich stronach kawałki zielonych liści. Poniżej trzy liście klonu czerwony, żółty i pomarańczowy. Poniżej, na samym dole obrazka trzy kasztany. 
 • Rysunek przedstawiający widok z okna na jesienne drzewa, wykonany pastelami. 


Rysunek wykonany pastelami przedstawiający widok z okna na osiem jesiennych drzew, częściowo pozbawionych liści. Liście pozostałe na drzewach są w odcieniach żółtego, pomarańczowego i czerwonego.


 
 • Mandala jesienna wykonanana kredkami

Obrazek wykonany techniką mieszaną przedstawiający różnobarwną mandalę z ośmioma ostro zakończonymi odnogami na niebieskim tle.

 
 • Fotografia "Las na tle pól"
Zdjęcie przedstawiające las w jesiennych kolorach na tle pól.

 
 • Praca w formie kolorowanki - Jesienne kwiaty
Praca plastyczna w formie kolorowanki przedstawiająca kolorowe kwiaty w otoczeniu zielonych liści. Kwiaty mają kolor żółty i różowy. Przypominają stokrotki i peonie.
 
 • Rysunek jesienny wykonany kredkami

Rysunek wykonany kredkami. U góry widoczne dwie chmury z których pada deszcz. Poniżej, po lewej stronie wyobrażenie drzewa w kolorze żółtym, obok trzy kasztany, po prawej stronie rysunku widoczne wyobrażenie drzewa w kolorze zielonym.
 
 • "Pani Jesień" - rysunek w formie kolorowanki wykonany kredkami
 
Obrazek w formie kolorowanki o okrągłym kształcie. W okrąg wpisana twarz kobiety odwrócona profilem w otoczeniu kwiatów. Całość rysunku utrzymana w barwach czerwieni, żółci i fioletu.

 
 • Fotografia "Przyleśny krzew"
Fotografia przedstawiająca krzew rosnący na skraju lasu przy drodze. Na pierwszym planie widoczny krzew z przebarwiającymi się na żółto liśćmi. Część z nich opadła już na ziemię. W tle las i pola, oraz droga prowadząca wzdłuż brzegu lasu.
 
 • Praca w formie kolorowanki: "Jesienna Żaba"
Praca w formie kolorowanki, okrągła w kształcie. W okręgu, na głównym planie przedstawiona zielona żaba siedząca na gałązce. Powyżej, siedzący na innej gałązce motyl ze skrzydłami w kolorach brązowym, fioletowym i żółtym. Poniżej po prawej stronie na liściu narysowana stonoga. W tle kolorowe kwiaty i zielona trawa. Całość obrazka znajduje się na ciemnopomarańczowym tle.
 
 • "Jesienna abstrakcja" - praca wykonana farbami

Obraz malowany farbami przedstawiający abstrakcyjne kształty w formie pasów i trójkątów. Praca w kolorach czarnym, odcieniach niebieskiego, czerwonego i zielonego.

Prace dostępne także do obejrzenia w formie galerii poniżej. 
 
powrót